Ожеледиця

категория
Серия книг

День як Вічність

Описание
Час міняє наше життя. Політичні морози, вітри й завірюхи, гарячі й холодні війни не тільки змінюють устрій і систему державного управління в країнах, вони заморожують долю кожної людини. Те, що раніше здавалося правильним, тепер викликає роздратування, навіть злість. Спонукає до вчинків. Зерно ненависті, яке за багато років дрімало у душі і, здавалося, геть засохло, раптом проросло, полите кривавими подіями. Убита дочка депутата міської ради Бориса Мойсейовича Шмідта. Головний підозрюваний — її наречений. Але не все просто і в самій сім’ї чиновника. Кожен із членів родини під підозрою слідчого Олександра Івановича Борейко. Все це, а також персональні драми Лавра Ботана і його сусідки Анжеліки змушує перевертати сторінку за сторінкою. Ми ковзаємо по цій жахливій ожеледі зовнішніх і внутрішніх відносин, замість того, щоб розтопити цей штучно створений лід, твердо стати на ноги і сміливо рухатися до свого щастя.
Цитата

Ольга Миколаївна була відомою актрисою і обзаводитися дітьми не мала часу. Творчість і гастрольне артистичне життя ніяк не сприяли обзаведенню сім’єю, та й взагалі Ольга більше всього на світі цінувала свою свободу. Зв’язати своє життя шлюбними узами вона наважилася лише років у тридцяти п’ять, коли зустріла шістдесятирічного голлівудського красеня Джорджа Скотта і дійшла висновку, що він вже досить старий для того, щоб хотіти, а тим більше мати дітей.

Джордж зустрів Ольгу, приїхавши в Україну з концертом, і вже не зміг її забути. Оформивши всі належні документи для весілля і в’їзду в країну, він зробив українській зірці пропозицію, і та її прийняла. Зіграли весілля.

Цитата из книги Ожеледиця

читать Ожеледиця на тестлиб онлайн бесплатно

Популярные книги

Тератолог

Эдвард Ли

Миллиардер Джон Фэррингтон одержим идеей оскорбить Бога настолько, чтобы тот пожелал явиться к нему лично. Фэррингтон похищает священников и...

Между двух огней

Калия Рид

Тайная одержимость

Эльвира Сабирова

Noir

Шимун Врочек

2011 год